Dyrekcja i Pracownicy Szpitala Specjalistycznego w Mielcu z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiają, że 10.12.2020 w wieku 57 lat odeszła od nas nasza Koleżanka, położna Oddziału Ginekologiczno-Położniczego śp. Bogusława Garbarz, pozostawiając rodzinę i przyjaciół oraz kolegów z pracy w poczuciu ogromnej straty. Dzięki wieloletniemu zaangażowaniu i wielkiej serdeczności wobec całego zespołu Ginekologii i Położnictwa na trwale zapisała się w pamięci i sercach współpracowników. Była człowiekiem niezwykle życzliwym, a jej pełen ciepła i troski uśmiech będzie wracać we wspomnieniach przyjaciół, ale także Pacjentek, które bardzo ceniły jej profesjonalizm i serce.
'Bogusiu!
Odeszłaś cicho, wypełniając wolę Boga. Byłaś kochającą żoną, mamą, babcią, koleżanką i wspaniałą położną. Przez ponad 30 lat pracy
przyjęłaś na świat setki dzieci, otaczając przy tym rodzące kobiety życzliwością i ciepłem. Byłaś też wsparciem dla chorych pacjentek.
Wiedz, że na zawsze zostaniesz w naszej pamięci jako osoba uśmiechnięta, serdeczna i pomocna.

„Pewnie jest Ci teraz dobrze, po tej drugiej stronie chmur.
Pewnie właśnie czytasz książkę na fotelu z ptasich piór...” '

Współpracownicy