?Nasz Szpital ma szansę na Serenadowy Zakątek, czyli MIEJSCE ZABAW na Oddziale Dziecięcym! Każdy będzie mógł oddać jeden głos dziennie!
?Zagłosuj, a nasi mali pacjenci może otrzymają stoliki, krzesełka, półki, zabawki, książeczki, czy wieżę zabaw!
⏰Głosowanie odbywa się do 17 grudnia (do północy) na stronie internetowej www.serenadadladzieci.pl
?Organizatorzy, Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek z Radzynia Podlaskiego, wybrali 10 placówek z największą liczbą zgłoszeń oraz 10 na podstawie opisów dotyczących tego, dlaczego w tym szpitalu powinien powstać "Serenadowy kącik zabaw". Powstają one od 2018 roku, jest ich już w Polsce 32. Sprawmy, by jeden z kolejnych powstał w: Szpital Specjalistyczny im. E. Biernackiego w Mielcu ?