Sprawdź, jakie zmiany zajdą już 23.02.2024! ↓

UWAGA!

Od 23.02.2024 od 7.00 - 14.30 wyniki można odebrać w Punkcie Pobrań Badań Laboratoryjnych,

następnie: od 14.30 - 19.00 - w Laboratorium Analitycznym!

Warto pamiętać, że możliwe jest także odbieranie wyników badań pacjentów ambulatoryjnych przez stronę internetową szpitala.
❗Wyniki są udostępniane na stronie: wynikilab.szpital.mielec.pl❗
Chcesz odebrać wyniki on-line z Laboratorium Mikrobiologicznego lub z Laboratorium Analitycznego?
✔️ W Rejestracji w Punkcie Pobrań Badań Laboratoryjnych, w momencie zgłoszenia się na badania, odbierz specjalny wydruk od Rejestratorek Medycznych.
ℹ️ Będzie on zawierał indywidualnie wygenerowany przez system szpitalny numer PIN oraz NR ZLECENIA
✔️Na stronie www wpisz numer PIN, NR ZLECENIA, PESEL oraz kod z obrazka aby móc obejrzeć lub wydrukować wyniki.
ℹ️ Wyniki badań spływać będą do sieci z laboratorium na bieżąco, mogą być dostępne nawet w tym samym dniu, za wyjątkiem badań wykonywanych tylko w określonych dniach tygodnia.
Oryginał wyniku badań będzie można odebrać także osobiście w szpitalu.